Watykan, medal pamiątkowy, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2020 22:02:00
193579
Opis: Watykan - Jan Paweł II 1978-2005, medal pamiątkowy, bez daty, Aw: Popiersie papieża w lewo, JOANNES PAVLVS•II - +PONT•MAX+, Rw: Plac św. Piotra w Watykanie, niżej punca
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro - biały metal ?, 30.1 mm, 11.64 g
Literatura: Grabowski 1076 (notuje tylko w srebrze)

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 179

1)  30 zł