Francja, XIX/XX wieczna oficjana replika medalu Ludwika XIV z roku 1674

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 30-12-2019 18:00
Zakończenie: 09-01-2020 22:01:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 09-01-2020 22:01:00
193684
Opis: Francja - Ludwik XIV Wielki 1643-1715, XIX/XX wieczna oficjana replika medalu Ludwika XIV z roku 1674, medal autorstwa Jean'a Varin'a, Aw: Popiersie władcy w hełmie z pióropuszem w prawo i napis LVD. MAGNVS. - FRAN. ET. NAV. REX. P. P., Rw: Słońce nad Ziemią, poniżej data 1674, wokoło napis * NEC* PLVRIBVS* IMPAR*
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 82.5 mm, 266.11 g, na obrzeżu punca 35 BRONZE

Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 354