Niemcy, zestaw 2 x 3 marki, 1909 E, 1910 E

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2020 21:44:20
193314
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August III 1904-1918, zestaw 2 x 3 marki, 1909 E, 1910 E, Muldenhütten
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie rantu na monecie z 1909 roku, razem 2 sztuki
Literatura: AKS 185, Jaeger 135

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 322

1)  125 zł
2)  125 zł
3)  90 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  70 zł
7)  60 zł
8)  42 zł