Francja, półgrosz (6 denarów), XV-XVI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2020 21:29:40
193681
Opis: Francja - Alzacja - Strasbourg, półgrosz (6 denarów), XV-XVI w., Aw: Lilia w rozecie, wokoło napis SEMISSIS ARGENTINENSIS, Rw: Krzyż w rozecie, wokoło GLORIA IN EXCELSIS DEO
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.23 g, rzadki
Literatura: Boudeau 1339

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 387

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  210 zł
4)  195 zł
5)  175 zł
6)  170 zł
7)  155 zł
8)  150 zł