Polska, 100 złotych, 1966

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2020 21:18:20
192987
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 100 złotych, 1966, Warszawa, Tysiąclecie Państwa Polskiego - Mieszko i Dąbrówka /głowy w prawo/, wypukły napis PRÓBA na rewersie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '900', nakład 31.000 sztuk, moneta w niebieskim pudełku, subtelna patyna
Literatura: Parchimowicz P350a

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 303

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  115 zł
7)  110 zł
8)  100 zł
9)  85 zł
10)  75 zł