Polska, złotówka - fałszerstwo pruskie, 1767

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2020 20:44:00
193526
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, złotówka - fałszerstwo pruskie, 1767, duży prosty nos władcy, pukiel włosów niemal dotyka napisu otokowego
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: niskiej próby srebro, patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 19.a7

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 27
Ilość odsłon: 876

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  300 zł
4)  290 zł
5)  175 zł
6)  165 zł
7)  160 zł
8)  130 zł
9)  115 zł
10)  110 zł
11)  100 zł
12)  95 zł
13)  90 zł