Polska, trojak, 1594

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2020 20:33:00
193555
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1594, Malbork, typ z skróconą datą u dołu między zamkniętym pierścieniem (znakiem mincerza Kacpra Goebla) a trójkątem
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: dwie ryski na awersie, patyna
Literatura: Iger M.94.1.a

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 442

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  145 zł
4)  135 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  105 zł
8)  100 zł
9)  95 zł
10)  90 zł