Polska, szóstak, 1599

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, szóstak, 1599

Polska, szóstak, 1599

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2020 20:32:00
193554
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szóstak, 1599, Malbork, skrócona data na końcu napisu otokowego, wariant z małą głową króla
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1245, Kop ZIIIW 908 (R1)

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 34
Ilość odsłon: 886

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  520 zł
4)  500 zł
5)  440 zł
6)  420 zł
7)  360 zł
8)  330 zł
9)  320 zł
10)  300 zł
11)  280 zł
12)  260 zł
13)  240 zł
14)  220 zł
15)  200 zł
16)  195 zł
17)  190 zł
18)  185 zł
19)  180 zł