Polska, dwugrosz, 1565

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, dwugrosz, 1565

Polska, dwugrosz, 1565

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2020 20:25:00
193108
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, dwugrosz, 1565, Wilno, końcówki napisu L / LITV
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: gięty, ciemna patyna bardzo rzadki nominał, sporadycznie występujący w handlu
Literatura: Kop. 3299 (R5), Tyszkiewicz 10 mk, Cesnulis-Ivanauskas 7SA2-1 (RR)

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 1726

1)  2 600 zł
2)  2 500 zł
3)  2 300 zł
4)  2 100 zł
5)  2 000 zł
6)  1 850 zł
7)  1 600 zł
8)  1 450 zł
9)  1 100 zł
10)  960 zł
11)  920 zł