Polska, półgrosz litewski, 1524

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2020 20:24:00
193692
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety litewskie, półgrosz litewski, 1524, Wilno, nieco rzadsza odmiana z odwróconą cyfrą 4
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Ivanauskas 1S316-10, Kop. 3170 (R3)

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 242

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  115 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  75 zł