Cesarstwo Rzymskie, fałszerstwo denara (z epoki)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2020 20:07:20
192590
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, fałszerstwo denara (z epoki), Aw: Popiersie cesarza w wieńcu w prawo, IMP GORDIANVS PIVS FEL AVG, Rw: Kroczący w lewo Jupiter, trzymający Orła i piorun, wokoło IOVI PROPVGN TAORI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 19.7 mm, 3.77 g, ciekawostka, awers denara Gordiana III, rewers natomiast posiada cechy charakterystyczne dla denara Aleksandra Sewera - z legendą IOVI PROPVGNATORI

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 182

1)  48 zł