Rzym Kolonialny, brąz, 217-218

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2020 20:04:20
193524
Opis: Rzym Kolonialny - Moesia Inferior - Markianopolis - Makrynus i Diadumenian 217-218, brąz, 217-218, Aw: Głowy: Diadumeniana w prawo oraz Makrynusa w lewo, poniżej poziomo K M OΠΠEΛ ANTΩNINOCΔI AΔOYME, w otoku AY K OΠΠEΛ CEYH MAKPEINOC, Rw: Nemesis trzymająca wagę oraz róg obfitości, w prawym polu E, YΠ ΠONTIANOY MAPKIANOΠ ΟΛITΩN
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 26.5 mm, 11.68 g, patyna

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 483

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  460 zł
4)  410 zł
5)  380 zł
6)  340 zł
7)  270 zł
8)  250 zł