Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 42-43

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2020 20:03:40
193531
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Klaudiusz 41-54, sestercja, 42-43, Rzym, Aw: Głowa Druzusa (brat Tyberiusza) w lewo, NERO CLAVDIVS DRVSVS GERMANICVS IMP, Rw: Cesarz Klaudiusz siedzący w lewo, trzymający gałązkę oliwną oraz zwój, pod siedzeniem leżąca broń, TI CLAVDIVS CAESAR AVG P M TR P IMP P P
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 34.9 mm, 22.97 g, zielona patyna
Literatura: RIC 109, BMC 208

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 1209

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 150 zł
4)  980 zł
5)  820 zł
6)  700 zł
7)  600 zł
8)  580 zł
9)  560 zł
10)  540 zł
11)  520 zł
12)  480 zł