Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo denara

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2020 20:03:00
192594
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, naśladownictwo denara, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, pseudolegenda, Rw: Postać stojąca na wprost, z głową w lewo, trzymająca paterę? oraz róg obfitości?, pseudolegenda
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.0 mm, 2.36 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 113

1)  55 zł
2)  50 zł