III Rzeczpospolita Polska 1989-, Złoty Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 22:05:20
192730
Opis: III Rzeczpospolita Polska 1989-, Złoty Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis, Stylizowany kwiat z płatkami emaliowanymi na zielono, na środku Orzeł, na stronie odwrotnej głowa kobietu w wieńcu z liści laurowych, wyżej GLORIA ARTIS, odznaczenie dwuczęściowe, mocowane na wstążkę, zachowana oryginalna wstążka, oraz oryginalne, nieco podniszczone, pudełko, dodatkowo, metalowa plakietka na łańcuszku z napisem Drogiemu Dyrektorowi z okazji 50-lecia pracy w Teatrze Polskim
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 67.8 x 75.6 mm, 109.72 g, pięknie zachowane odznaczenie nadane Jerzemu Zaleskiemu 15.02.2010 roku

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1249

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  450 zł
4)  370 zł
5)  200 zł
6)  185 zł