Polska, znaczek ze słupkiem FIS, 1939

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 22:05:00
192937
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, znaczek ze słupkiem FIS, 1939, z okazji Mistrzostw Świata FIS: 11-19 lutego 1939 w Zakopanem
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 24 x 34 mm, 6.41 g, słupek i niesygnowana nakrętka

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 475

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  34 zł
4)  32 zł
5)  30 zł