Polska, odznaka pamiątkowa 7. batalionu podchorążych rezerwy piechoty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 22:01:40
192610
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa 7. batalionu podchorążych rezerwy piechoty, Krzyż, w kątach którego promienie, w medalionie Orzeł na żółtym tle, wokół w wieńcu 7•BAON•PODCH•REZ•PIECH•, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK - WARSZAWA / MIODOWA 19
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony i srebrzony, emalia, 30.7 x 30.6 mm, 19.97 g
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 407

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 498

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  320 zł
4)  260 zł
5)  230 zł
6)  180 zł