Watykan, medal Renowacja Bazyliki św. Piotra w Rzymie, 1986

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 21:55:40
192702
Opis: Watykan - Jan Paweł II 1978-2005, medal Renowacja Bazyliki św. Piotra w Rzymie, 1986, sygnowany Asperandio, Aw: Popiersie papieża w lewo i napis JOANNES PAVLVS II P M AN MCMLXXXVI PONT SVI VIII, Rw: Bazylika św. Piotra, u góry napis RESTORATION OF THE FACADE OF SAINT PETER'S BASILICA..., u dołu poziomy napis w 9 wierszach
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz 37.8 mm, 24.92 g
Literatura: Grabowski - nie notuje

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 241

1)  34 zł
2)  32 zł