Watykan, zestaw medalików papieskich panujących w XX wieku w latach 1903-1963
Zakończenie: 26-12-2019 21:54:00
192882
Opis: | Watykan, zestaw medalików papieskich panujących w XX wieku w latach 1903-1963, w skład zestawu wchodza medale - Pius X 1903-1914, Benedykt XV 1914-1922, Pius XI 1922-1939, Pius XII 1939-1958, Jan XXIII 1958-1963 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | metal złocony, razem 5 sztuk, całość w oryginalnym opakowaniu |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 91