Watykan, zestaw medalików papieskich panujących w XX wieku w latach 1903-1963

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Rozpoczęcie: 16-12-2019 18:00
Zakończenie: 26-12-2019 21:54:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 21:54:00
192882
Opis: Watykan, zestaw medalików papieskich panujących w XX wieku w latach 1903-1963, w skład zestawu wchodza medale - Pius X 1903-1914, Benedykt XV 1914-1922, Pius XI 1922-1939, Pius XII 1939-1958, Jan XXIII 1958-1963
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: metal złocony, razem 5 sztuk, całość w oryginalnym opakowaniu

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 85