Watykan, medal jednostronny - "Przebudowa bazyliki św. Pawła", 1854

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Rozpoczęcie: 16-12-2019 18:00
Zakończenie: 26-12-2019 21:53:00
Watykan, medal jednostronny -

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 21:53:00
192717
Opis: Watykan - Pius IX 1846-1878, medal jednostronny - "Przebudowa bazyliki św. Pawła", 1854, sygnowany - I BIANCHI F; Aw: Wnętrze bazyliki, wokoło PIVS IX P M BASILICAM PAVLI APOST AB INCENDIO REFECTAM SOLEMNI TITV CONSECRAVIT IV ID DEC MDCCCLIV, u dołu w odcinku AL POLETTI ARCH INV
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk 82 mm, 310.30 g, obicia na obrzeżach, rysy na stronie odwrotnej oraz wydrążona dziurka u góry

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 112