Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1891 CC

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 21:25:20
192458
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1891 CC, Carson City, typ Morgan
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 26.73 g, czyszczona i uszkodzenia obrzeża, nakład 1.618.000 sztuk, rzadka moneta

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 222

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  200 zł
5)  195 zł
6)  185 zł
7)  130 zł
8)  125 zł