Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1890 CC

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 21:24:20
192454
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1890 CC, Carson City, typ Morgan
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro 26.49 g, nakład 2.309.041 sztuk, moneta wyczyszczona, patyna na awersie, rzadka

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 258

1)  200 zł
2)  200 zł
3)  180 zł
4)  140 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  100 zł
8)  95 zł