Rosja, rubel, 1822 СПБ ПД

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Rosja, rubel, 1822 СПБ ПД

Rosja, rubel, 1822 СПБ ПД

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 21:17:40
192635
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1822 СПБ ПД, Petersburg
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 135, Adrianov 1822

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 237

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  90 zł
4)  90 zł
5)  80 zł