Rosja, rubel, 1737

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Rosja, rubel, 1737

Rosja, rubel, 1737

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 21:17:00
192837
Opis: Rosja - Anna 1730-1740, rubel, 1737, Kadashevsky Dvor Moskwa, odmiana bez pereł na sukni
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 25.54 g, ciemna patyna
Literatura: Bitkin 132, Diakov 1.1.3

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 356

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  740 zł
4)  700 zł
5)  660 zł
6)  640 zł
7)  620 zł
8)  600 zł