Niemcy, 5 marek, 1914 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Niemcy, 5 marek, 1914 A

Niemcy, 5 marek, 1914 A

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 21:13:40
192346
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm II 1888-1918, 5 marek, 1914 A, Berlin, popiersie cesarza w mundurze
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, ładnie zachowana moneta
Literatura: AKS 130, Jaeger 114

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 443

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  75 zł
7)  75 zł
8)  65 zł