Niemcy, talar, 1814 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Niemcy, talar, 1814 A

Niemcy, talar, 1814 A

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 21:10:20
192844
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm III 1797-1840, talar, 1814 A, Berlin
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 11, Dav. 756, Thun 244

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 197

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  60 zł