Niemcy, 10 krajcarów, 1717 BIB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Rozpoczęcie: 16-12-2019 18:00
Zakończenie: 26-12-2019 21:08:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 21:08:40
192742
Opis: Niemcy - Hesja - Darmstadt - Ernest Ludwik von Hessen-Darmstadt 1678-1739, 10 krajcarów, 1717 BIB, Darmstadt, wybite na 200-lecie reformacji (1517-1717)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: Hoffmeister 3603, Slg. Whiting 190

Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 155