Austria, żeton koronacyjny, 1792

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 20:59:00
192663
Opis: Austria - Franciszek II 1792-1835, żeton koronacyjny, 1792, Aw: Insygnia władcy, u góry LEGE ET FIDE, Rw: Poziomy napis w 9 wersach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 20.7 mm 2.17 g

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 230

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  90 zł
4)  80 zł
5)  75 zł