Polska, 1 złoty, 1925

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 20:43:00
192887
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 1 złoty, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami, kropka po dacie
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta lekko czyszczona, patyna
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 218

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  90 zł