Polska, 5 złotych, 1936

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 20:41:40
192922
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 5 złotych, 1936, Warszawa, Żaglowiec
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 119

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 248

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  75 zł
9)  70 zł
10)  65 zł
11)  60 zł