Polska, trojak, 1591

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 20:29:00
191550
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1591, Ryga, końcówka napisu LI na awersie, interpunkcja na awersie w formie krzyżyków
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger R.91.1.c, K.-G. 9

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 362

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  120 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  75 zł