Polska, trojak, 1584

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, trojak, 1584

Polska, trojak, 1584

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 20:23:40
192690
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1584, Poznań, duża głowa króla
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: niedobity, patyna, rzadki
Literatura: Iger P.84.2 (R1)

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 851

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  320 zł
4)  240 zł
5)  195 zł
6)  135 zł
7)  110 zł
8)  95 zł
9)  90 zł