Niemcy, denar, X/XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Niemcy, denar, X/XI w.

Niemcy, denar, X/XI w.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 20:14:20
189693
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo, denar, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, legenda, Rw; S / \OLONI / A
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 16.5 mm, 1.34 g, gięty

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 220

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  24 zł
6)  18 zł