Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo denara

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 20:12:20
192595
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, naśladownictwo denara, Aw: Głowa cesarzowej? w prawo, pseudolegenda, Rw: Postać stojąca w lewo, pseudolegenda
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.0 mm, 3.42 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 225

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  70 zł