Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo (dackie?) denara L. Rosciusa Fabatusa

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 20:11:20
192589
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, naśladownictwo (dackie?) denara L. Rosciusa Fabatusa, Aw: Głowa Juno Sospita? w prawo, na jej głowie hełm ze skóry kozła, Rw: Postać karmiąca węża
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.8 mm, 3.13 g, patyna
Literatura: podobny do Crawford 412/1

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 312

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  290 zł
4)  230 zł
5)  210 zł
6)  180 zł