Cesarstwo Rzymskie, denar, 134-138

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 20:05:40
192912
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Hadrian 117-138, denar, 134-138, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, HADRIANVS AVG COS III P P, Rw: Romulus kroczący w prawo, trzymający włócznię i trofeum, ROMVLO CONDITORI
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.94 g, patyna
Literatura: RIC 266

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 342

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  250 zł
4)  175 zł
5)  150 zł
6)  145 zł
7)  140 zł
8)  125 zł
9)  120 zł