Polska, medal - 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 22:41:40
192032
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal - 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983, Warszawa, Aw: Popiersie Jana III Sobieskiego 1/3 w prawo, z lewej sygnatura PTAiN / WARSZAWA / 1983, z boków Jan / Trzeci / Sobieski - Król / Polski, na dole W 300 ROCZNICĘ ZWYCIĘSTWA POD WIEDNIEM, Rw: Polska kawaleria stojąca przed pobojowiskiem pod Wiedniem, medal projektu B. Chmielewskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 69.9 mm, 140.85 g
Literatura: Paszkowycz 5/83

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 316

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  38 zł