Polska, medal Bolesław Chrobry, 1986

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 22:40:00
192025
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal Bolesław Chrobry, 1986, Warszawa, Aw: Półpostać króla na tronie z włócznią św. Maurycego w ręku, z prawej sygnatura PTAiN KOSZALIN 2, BOLESŁAW I - CHROBRY 992-1025, Rw: Miecz sztychem do góry, KRAKÓW WROCŁAW GNIE-ZNO POZNAŃ KOŁOBRZEG, medal projektu Ewy OIlszewskiej-Borys
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 69.3 mm, 117.85 g
Literatura: Paszkowycz 96/86, MMP 499

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 357

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  46 zł