Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1995

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 22:24:00
207079
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1995, Filadelfia, typ Walking Liberty
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, 31.1 g = 1 uncja czystego srebra, miejscowa patyna, piękny

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość odsłon: 130

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  85 zł