Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1994

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 22:23:40
207078
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1994, Filadelfia, typ Walking Liberty
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, 31.1 g = 1 uncja czystego srebra, miejscowa patyna, piękny egzemplarz

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość odsłon: 76

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  55 zł