Rosja, rubel, 1775 СПБ ΘЛ

Rosja, rubel, 1775 СПБ ΘЛ

Rosja, rubel, 1775 СПБ ΘЛ

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 22:20:40
191749
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, rubel, 1775 СПБ ΘЛ, Petersburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 22.75 g, pięknie zachowany, patyna
Literatura: Bitkin 219, Diakov 323

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 216

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł