Niemcy, szóstak, 1755 B

Niemcy, szóstak, 1755 B

Niemcy, szóstak, 1755 B

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 22:15:20
191923
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk II 1740-1786, szóstak, 1755 B, Wrocław
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna patyna
Literatura: Olding 300, Schrötter 1482, F.u.S 1035

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 346

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  85 zł
8)  60 zł