Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1541

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 22:01:40
191740
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, grosz, 1541, Królewiec, długa broda księcia
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Henckel 3142, Slg. Marienburg 1179, Voss. 1373

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 226

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  55 zł
7)  48 zł