Rosja, rubel, 1844

Rosja, rubel, 1844

Rosja, rubel, 1844

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 21:55:20
191498
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1844, Warszawa, ogon Orła ułożony wachlarzowato
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ryski w tle
Literatura: Bitkin 423, Plage 433, H-Cz. 3752, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 290

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  390 zł
4)  330 zł
5)  320 zł
6)  310 zł
7)  300 zł
8)  250 zł
9)  190 zł
10)  185 zł
11)  180 zł