Polska, 1 grosz, 1816 B

Polska, 1 grosz, 1816 B

Polska, 1 grosz, 1816 B

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 21:54:20
191894
Opis: Polska - Zabór pruski - Wielkie Księstwo Poznańskie - Fryderyk Wilhelm III 1797-1840, 1 grosz, 1816 B, Wrocław
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Plage 57, Schrötter 268, F.u.S. 1330, Henckel 4047, Slg. Marienburg 4946

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 207

1)  100 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  60 zł