Polska, dwugrosz wikariacki, 1741

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 21:50:00
191883
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety pamiątkowe, dwugrosz wikariacki, 1741, Drezno, Aw: Król na koniu i napis wokoło; Rw: Tron, na nim korona i berło, w tle Orzeł z insygniami królewskimi i napis wokoło
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: piękna moneta w pudełku NGC 2833042-002 z oceną MS 61
Literatura: Kahnt 641, Kop. 11529 (R2), Merseb. 1699a

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 333

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  560 zł
4)  460 zł
5)  380 zł
6)  320 zł
7)  310 zł
8)  300 zł