Polska, ort, 1656

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Polska, ort, 1656

Polska, ort, 1656

Cena aktualna: 1 550 zł
191557
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - miasto Gdańsk, ort, 1656, Gdańsk, duże popiersie władcy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 284.a, Kop. 7621 (R2)

Cena aktualna: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość przebić: 26
Ilość odsłon: 792

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 400 zł
4)  1 300 zł
5)  1 250 zł
6)  1 150 zł
7)  580 zł
8)  540 zł
9)  520 zł
10)  460 zł
11)  450 zł
12)  430 zł
13)  420 zł