Polska, ort, 1656

Polska, ort, 1656

Polska, ort, 1656

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 21:46:00
191557
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - miasto Gdańsk, ort, 1656, Gdańsk, duże popiersie władcy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 284.a, Kop. 7621 (R2)

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość przebić: 28
Ilość odsłon: 1810

1)  2 300 zł
2)  2 200 zł
3)  2 000 zł
4)  1 500 zł
5)  1 400 zł
6)  1 300 zł
7)  1 250 zł
8)  1 150 zł
9)  580 zł
10)  540 zł
11)  520 zł
12)  460 zł
13)  450 zł
14)  430 zł
15)  420 zł