Polska, półgrosz litewski, 1546

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 21:20:00
191512
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz litewski, 1546, Wilno, końcówki napisów L/LIT, Pogoń bez pochwy na miecz i bez piór w hełmie
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: minimalnie ukruszony krążek, subtelna patyna, pięknie zachowany
Literatura: Ivanauskas 4SA12-5 (R), Kop. 3237 (R2)

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 894

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  410 zł
4)  320 zł
5)  300 zł
6)  125 zł
7)  100 zł
8)  90 zł
9)  85 zł
10)  80 zł
11)  70 zł
12)  60 zł
13)  44 zł
14)  42 zł