Polska, grosz, 1568

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Polska, grosz, 1568

Polska, grosz, 1568

Cena aktualna: 260 zł
192018
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, grosz, 1568, Tykocin, końcówki napisów L / LIT
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: delikatnie podgięty, patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 5SA50-15

Cena aktualna: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 216

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  165 zł
6)  155 zł
7)  150 zł
8)  100 zł
9)  90 zł