Polska, grosz, 1568

Polska, grosz, 1568

Polska, grosz, 1568

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 21:19:40
192018
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, grosz, 1568, Tykocin, końcówki napisów L / LIT
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: delikatnie podgięty, patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 5SA50-15

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 554

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  210 zł
6)  165 zł
7)  155 zł
8)  150 zł
9)  100 zł