Polska, grosz na stopę polską, 1567

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 21:19:20
191511
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, grosz na stopę polską, 1567, Tykocin, końcówki napisów L / LIT
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 5SA23-9 (RR), Kop. 3286 (R)

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 550

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  400 zł
4)  380 zł
5)  370 zł
6)  360 zł
7)  340 zł
8)  300 zł
9)  210 zł
10)  175 zł
11)  165 zł
12)  155 zł
13)  150 zł
14)  150 zł
15)  140 zł
16)  135 zł
17)  125 zł
18)  120 zł